Warsztat ustawień systemowych wg B. Hellingera

Indywidulanie i grupowo

Odkrywaj ukryte dynamiki rodzinne i dąż do pojednania z przeszłością poprzez indywidualne i grupowe warsztaty ustawień systemowych według B. Hellingera

Zrozumienie siebie

Przywracanie równowagi

Akceptacja rodziny

Zapraszam na warsztaty ustawień systemowych według Berta Hellingera, które mają na celu pojednanie uczestników z ich rodziną oraz odkrycie ukrytych dynamik rodzinnych, które mogą wpływać na życie codzienne. Metoda ta pozwala na głęboką pracę z rodziną, zarówno z jej żyjącymi, jak i zmarłymi członkami, oraz prowadzi do przywrócenia naturalnego porządku w relacjach rodzinnych.

  • Sesje grupowe – praca w grupie pod opieką psychologa. Uczestnicy mają okazję doświadczyć ustawień zarówno jako obserwatorzy, jak i uczestnicy.
  • Sesje indywidualne – indywidualne spotkanie z psychologiem, podczas którego skupiamy się na Twojej unikalnej sytuacji rodzinnej.

\

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla tych, którzy chcą głębiej zrozumieć siebie w kontekście relacji rodzinnych.
Dla tych, którzy pragną zrozumieć głębsze dynamiki swojej rodziny.
Dla osób poszukujących pojednania z wykluczonymi czy nieobecnymi członkami rodziny.
Dla wszystkich otwartych na głęboką introspekcję i chcących przywrócić naturalny porządek w swoim życiu.
Dla ludzi chcących pracować nad sobą i zrozumieć źródła swoich reakcji oraz zachowań.
Dla osób czujących niezrozumiałe blokady emocjonalne w swoim życiu.

Biorąc udział w warsztacie ustawień systemowych według B. Hellingera, zanurzysz się w procesie odkrywania ukrytych dynamik rodzinnych, które mogły wpłynąć na Twoje dotychczasowe życie. Warsztat ten pozwoli Ci spojrzeć na swoje relacje rodzinne z innej perspektywy, zrozumieć nieświadome wzory i konflikty, które mogą wpływać na Twoje codzienne decyzje i relacje. W trakcie warsztatu będziesz miał okazję do głębokiej pracy nad sobą, prowadzonej w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Poprzez doświadczenie ustawień, nie tylko zrozumiesz siebie i swoją rodzinę lepiej, ale także zyskasz narzędzia do przekształcania tych wzorców w bardziej konstruktywny sposób. Po zakończonym warsztacie poczujesz ulgę, większe zrozumienie dla siebie i swojej rodziny oraz odzyskasz wewnętrzną równowagę, co w dłuższej perspektywie przyczyni się do poprawy jakości Twojego życia.

Scroll to Top